Výherný automat Guns N ´Roses

Túto online kasíno hru ako aj stovky iných si môžeš zahrať v top kvalite v licencovaných online kasínach.

Guns N´Roses

Myslím že Rockovú skupinu Guns N´Roses netreba nikomu predstavovať. Ale ak by predsa len niekto nevedel, Rocková skupina Guns N ´Roses má predaných vyše 100 miliónov platní a patrí k najúspešnejším kapelám vôbec. Kapelu vedie spevák Axl Rose a bola založená v polovici 80. Rokov. Ich prelomový album niesol názov Appetite for Destruction, s ktorej sa predalo 35 miliónov kópii.

Ak ste fanúšikom tejto legendárnej skupiny, máte sa na čo tešiť. Spoločnosti Net Entertainment tento výherný automat veľmi vyšiel. Okrem klasickej hry s množstvom funkcii a bonusov, sa môžete tešiť aj na množstvo krásne graficky spracovaných efektov a najznámejších piesní. Výherný automat Guns N ´Roses ponúka hru na 5 valcoch, 3 radách s 20 výhernými líniami. Môžete sa tešiť na bohatú škálu funkcii a bonusov. A ako čerešnička na torte, Vás v tomto výhernom automate čaká množstvo náhodných funkcií, spúšťajúcich sa len tak počas hrania. Želám Vám nezabudnuteľný zážitok z hry a ešte vyššej výhry.

Hracie automaty v top kvalite zadarmo i za peniaze

Guns N´Roses a iné kasíno hry nájdeš v licencovaných európskych kasínach pod hrou alebo na boku stránky. Nezabúdaj, že sa jedná o hazardnú hru a preto hraj zodpovedne.

Guns N´Roses je k dispozícií v licencovaných online kasínach, ktoré nájdeš v bočnom menu.

Info o Hracom Automate

Title Guns'n'Roses
Game Platform NetEnt
Technology HTML5
Rows 3
Reels 5
Lines 20
Game Features Wild substitutions, Expanding Wilds, Bonus symbols, Legend Spins, Solo multiplier, Encore Free Spins, Crowd-Pleaser Bonus Game,
Free Spins Yes
Theme Guns N’ Roses Gig
Graphics 8/10
Sound Effects 9/10
Entertainment 9/10
Game Library GameHub
Game Automaty Hry Zadarmo