Goldorado

Túto online kasíno hru ako aj stovky iných si môžeš zahrať v top kvalite v licencovaných online kasínach.

Goldorado

Pokračujte v hľadaní strateného bohatstva Južnej Ameriky v Goldorado. Je to farebný automat od Pariplay, ktorý sa hrá s 2 rôznymi 3 valcami, na piatich radoch a ponúka 25 výherných línií. Zostavenie v Goldorado je dosť nezvyčajné. Hra sa odohráva na 2 rôznych súpravách. Pozadie džungle je dosť zaujímavé, ale  valce sú umiestnené v budove kamenného chrámu.

Okrem mapy pokladov nájdete náhrdelník, dýku a hrniec plný mincí. Tyrkysová ikona je najlepším platcom, ktorý kombinuje 6-násobný podiel na 6 bodov. Najvyššia výhra vo výške 9 214,9-násobku vášho podielu na voľné roztočenie je tiež pôsobivá. Zmiešajte všetko spolu a snaha o dosiahnutie Goldorado stojí za to. Taktiež odporúčam, aby ste vyskúšali automatovú hru Mega Fortune, ktorá ponúka tri druhy jackpotov.

Dosiahnuteľné zlaté poklady

Po tisíce rokov lákadlo a nenásytná túžba po zlate zaujali ľudstvo, ale niektoré z najviac neodolateľných zlatých pokladov sa považujú za stratené mesto El Dorado. Goldorado je video hrací automat s tématikou aztékov, ktorý pochádza z dielne tvorcov Pariplay, ktoré vás zavedie hlboko do dobre ukrytého chrámu naplneného najzávažnejšími zlatými pokladmi.

Po stáročiach hľadania je čas objaviť cenné poklady v hre Goldorado. Najlepšie zo všetkého je, že Goldorado nie je mýtus a masívne odmeny sa môžu stať skutočnosťou. V hlavnej hre zažijete dvojnásobnú zábavu a lákavé odmeny.

Hracie automaty v top kvalite zadarmo i za peniaze

Goldorado a iné kasíno hry nájdeš v licencovaných európskych kasínach pod hrou alebo na boku stránky. Nezabúdaj, že sa jedná o hazardnú hru a preto hraj zodpovedne.

Goldorado je k dispozícií v licencovaných online kasínach, ktoré nájdeš v bočnom menu.

Info o Hracom Automate

Title Goldorado
Game Platform Pariplay
Technology HTML5
Rows 5
Reels 6
Lines 50
HD Yes
Game Features Multipliers
Free Spins Yes
Graphics 6/10
Sound Effects 6/10
Entertainment 6/10
Game Library GameHub
Game Online Automaty