Golfové Automati Golden Tour

Túto online kasíno hru ako aj stovky iných si môžeš zahrať v top kvalite v licencovaných online kasínach.

Golden Tour

Zlatá golfová hra Golden Tour

Nikdy ste za hranie golfu nedostali zaplatené? Teraz sa to zmení. Hracie automaty Golden Tour s golfovou tématikou to umožnia každému. Môžete na nich hrať na 1 až 5 výherných líniách (hry sa počítajú v oboch smeroch), sú vybavené 3 špeciálnymi Scatter symbolmi, bonusovou hrou a veľkým jackpotom. Vyrazte na zelené trávniky Golden Tour, vyskúšajte si tieto automaty a potom to odpáľte za skutočné peniaze.

Golfovú bonusovú hru si zahráte na Golden Tour vtedy, ak získate na valcoch 3 a viac symbolov Scattera. Tieto online automaty majú viac symbolov scattera - Golfista, Kačka alebo Sumec. Rozdielne symboly zvyšujú šancu na bonusovú hru. Počas bonusovej hry golden tour si volíte na odpal driver, železo alebo putter a výhru získate na základe správnosti golfovej palice, ktorú ste si vybrali. Začnite bonusovú hru so 4 získanými scatter symbolmi a všetky výhry, sa strojnásobia. Pri 5 symboloch budú všetky výhry v bonusovej hre goldentour až 10 - násobné. K dispozícii je aj symbol Wild, skladajúci sa zo zlatej golfovej loptičky a nahrádza ostatné golfové loptičky vo výherných kombináciách. 5 zlatých golfových loptičiek v línii vyhráva jackpot vo výške 2000 násobku mince/kreditu vloženej na stávku.

Hracie automaty v top kvalite zadarmo i za peniaze

Golden Tour a iné kasíno hry nájdeš v licencovaných európskych kasínach pod hrou alebo na boku stránky. Nezabúdaj, že sa jedná o hazardnú hru a preto hraj zodpovedne.

Golden Tour je k dispozícií v licencovaných online kasínach, ktoré nájdeš v bočnom menu.

Info o Hracom Automate

Title Golden Tour
Game Platform Playtech
Technology HTML5
Rows 3
Reels 5
Lines 5
Coin Values 0.01 - 1.00
Graphics 5/10
Sound Effects 5/10
Entertainment 5/10
Game Library GameHub
Game Automaty Hry Zadarmo