Gangster World

Túto online kasíno hru ako aj stovky iných si môžeš zahrať v top kvalite v licencovaných online kasínach.

Gangster World

Zahrajte si skvelý automat Gangster World od spoločnosti Apollo Games. Téma hracieho automatu je z mafiánskeho prostredia a spoločnosť zaručuje, že sa v ňom nebudete nudiť, hlavne kvôli až 6000€ možnej výhre.

Zahrajte si aj The Invisible Man hrací automat s klasickou tematikou, ktorá ponúka niekoľko spôsobov, ako vyhrať. Jedná sa o hrací automat, ktorý vyniká medzi ostatnými a ponúka úžasnú grafiku a funkcie. Tak ako Hracie Automaty spomína, na Slovensku svitá hazardu na nové svetlé časy a my všetci môžeme byť toho súčasťou.

V automatovej hre Gangster World tím vývojárov predstavuje gang ozbrojených a nebezpečných gangstrov prosperujúcich v dobe prohibície. Animované ikony a dynamický zvukový doprovod hry prispievajú k dobrodružnej atmosfére a 3D videá naháňačky Vás budú držať prilepené k obrazovke. Medzi ikony, vďaka ktorým je príbeh kompletný, patria: tanečnice, Molotovov koktail, whisky, cigary, dolárové bankovky, šerifov odznak, členovia klanu mafie a kabriolety.

 

Hracie automaty v top kvalite zadarmo i za peniaze

Gangster World a iné kasíno hry nájdeš v licencovaných európskych kasínach pod hrou alebo na boku stránky. Nezabúdaj, že sa jedná o hazardnú hru a preto hraj zodpovedne.

Gangster World je k dispozícií v licencovaných online kasínach, ktoré nájdeš v bočnom menu.

Info o Hracom Automate

Title Gangster World
Game Platform Unknown
Theme Around the WorldCops and RobbersLife in the CityThe Good LifeWar and Action
Technology HTML5
Rows 3
Reels 5
Min / Max Bet 0.20 / 60
Maximum Win 6000
Lines 21
Game Features reel re-spin, sticky bonus, sticky free spin, random appear wild, multiplier, cascading reels and a bonus game
Free Spins Yes
Graphics 5/10
Sound Effects 5/10
Entertainment 5/10
Game Library GameHub
Game Hot Výherné Automaty Automaty Zadarmo