Hracie Automati Fruit Shop

Túto online kasíno hru ako aj stovky iných si môžeš zahrať v top kvalite v licencovaných online kasínach.

Fruit Shop

Máte radi zdravé veci a zábavu? V tom prípade vás určite potešia hracie automaty Fruit Shop od spoločnosti Net Ent. Sú oveľa farebnejšie, lebo iba v nich dostanete dávku vitamínovej bomby. Pripravte sa tak vo Fruit Shop automate na ovocné, šťavnaté dobrodružstvo na 5 valcoch a 15 výherných líniách. Okrem klasickej hry každého určite poteší Wild Bonus a roztočenia zadarmo.

Štedré výhry v shope online

Celková prezentácia a vzhľad Fruit Shop automatu sú vynikajúce. Pozadie hry pôsobí ako tapeta stánku s ovocím, zatiaľ čo symboly na hracej ploche sú čerešne, slivky, citróny, pomaranče a ďalšie tradičné ikony, ktoré korešpondujú s ďalšími výhernými hodnotami. Hracie automaty Fruit Shop sa hrajú veľmi hladko a jediné, čo im ako tak chýba je trochu kreatívnejšia hudba na pozadí. Tam, kde ovocie Shop nedodá, však, je vo svojej rozmanitosti rysov. Má len dva bonusy - bodový ikonu viazaná na roztočení zdarma a voľne žijúcej symbol. Hoci títo to pridať pár pekných prvkov na základe skúseností, to zďaleka nestačí konkurovať skóre novších hry vonku, ktoré ponúkajú húf funkcií, aby hráči hrať.

Záleží na každom hráčovi, či chce hrať hracie automaty pre zábavu alebo aj reálne vyhrať. Naučiť sa, ako hrať Fruit Shop je totiž pravdepodobne rovnako jednoduché ako nakupovať ovocie v supermarkete. Začnete úpravou hodnoty mince/kreditu, počtu výherných línií a stávky na líniu (od 0,01 € do 150 €), stlačíte tlačidlo "Spin" a valce vám odhalia šťavnaté výhry. Keď sa valce roztočia, možno získate aj jednu z dvoch Fruit Shop bonusových hier: Prvá z nich je Wild symbol, ktorý je reprezentovaný ikonkou "Fruit Shop". Tá nahrádza všetky symboly a zdvojnásobuje výhry. V prípadne, že hracie automaty Fruit Shop vytočia dva až päť cherry symbolov, získate 1 až 5 voľných roztočení zadarmo, počas ktorých sú všetky výhry dvojnásobné a môžete si vytočiť aj ďalšie roztočenia zadarmo.

Hracie automaty v top kvalite zadarmo i za peniaze

Fruit Shop a iné kasíno hry nájdeš v licencovaných európskych kasínach pod hrou alebo na boku stránky. Nezabúdaj, že sa jedná o hazardnú hru a preto hraj zodpovedne.

Fruit Shop je k dispozícií v licencovaných online kasínach, ktoré nájdeš v bočnom menu.

Info o Hracom Automate

Game Automaty Hry Zadarmo