Friends

Túto online kasíno hru ako aj stovky iných si môžeš zahrať v top kvalite v licencovaných online kasínach.

Friends

Tento nový automat bol predstavený v Las Vegas na konci roka 2014 a je teraz k dispozícii v živých kasínach. Je založený na televíznom seriály a obsahuje znaky a témy s tým spojené. Na piatich valcoch nájdete množstvo bonusových akcií, ktoré sa spúšťajú otáčaním kolesa. Hra obsahuje tiež progresívny jackpot, ktorý je prepojený medzi kasínami.

Symboly zahŕňajú šálku kávy, gitaru, rám obrazu a mnoho kombinácií hlavných postáv. Hra zdieľa veľa funkcií.

King Kong vládne ako jeden z najväčších klasických hollywoodskych filmov všetkých čias, pričom obrovská opica drží na Empire State Building jednu z najznámejších scén vôbec. Táto verzia automatov online pochádza z dielne tvorcov NextGen Gaming skvelo graficky spracovaná.

Obsahuje progresívny jackpot

Jeden z najpopulárnejších televíznych seriálov všetkých čias Friends, sa práve premenil na komplexný automat. Fanúšikovia seriálu teraz môžu otáčať valcami hracieho automatu a vidieť fotografie svojich obľúbených hercov, ktorí prichádzajú do výherných kombinácií.

Rovnako ako všetky Bally hry, počet výherných línií je pevne stanovený. Stačí sa rozhodnúť, či vsadíte maximálne 300 mincí na točenie, aby ste sa stali súčasťou progresívneho jackpotu.

Symboly sú stohované na valcoch pre túto hru, čo znamená, že ceny sa dostanú do veľkých skupín - namiesto toho, aby existovala jedna obrovská cena za zoradenie 5 určitých symbolov. V bonusových hrách to bude často celá obrazovka toho istého symbolu, ktorá vám poskytne všetky možné výherné kombinácie naraz.

Téma je tá, ktorá je v tejto hre najatraktívnejšia. Hra prináša hercov z Friends vo svojich hlavných pozíciách, zatiaľ čo iní zobrazujú postavy v rôznych nastaveniach.

Hracie automaty v top kvalite zadarmo i za peniaze

Friends a iné kasíno hry nájdeš v licencovaných európskych kasínach pod hrou alebo na boku stránky. Nezabúdaj, že sa jedná o hazardnú hru a preto hraj zodpovedne.

Friends je k dispozícií v licencovaných online kasínach, ktoré nájdeš v bočnom menu.

Info o Hracom Automate

Title Friends
Game Platform Williams Interactive
Maximum Win 2,000
Technology HTML5
Symbols TV show figures
Rows 4
Reels 5
Reel Type Video Slot Reels
Min / Max Bet 0.50 / 100.00
3D No
Bet Levels 1
Coin Values 0.50
Free Spins Yes
Game Features Multipliers, Jackpot Wild
HD No
Jackpot Yes
Lines 40
Theme Based on the popular Friends TV show
Wheels 5
Graphics 2/10
Sound Effects 3/10
Entertainment 7/10
Game Library GameHub
Game Výherné Automaty Las Vegas TV Automaty Zadarmo