Fish and Chips

Túto online kasíno hru ako aj stovky iných si môžeš zahrať v top kvalite v licencovaných online kasínach.

Fish and Chips

Na dne mora môžete pozorovať a zároveň kombinovať vaše online odmeny prostredníctvom automatovej hry Fish and Chips. Podmorským svetom sa inšpirovali vývojári spoločnosti PariPlay, ktorý automat s dvadsiatimi piatimi výhernými líniami vytvorili.

Hra disponuje vysoko kvalitným obsahom, ktorý vám umožní kombináciu lákavých odmien online. Nájdete tu množstvo farieb a druhov morských stvorení. Postavy sú humorné. Automat Fish and Chips má veľmi dobré vyhliadky šance na výhru niektorých veľkých jackpotov.

Ak ste hrali ľubovoľný počet automatov, už viete, aké rozmanité môžu byť rôzne hry. Kým mechanika pre hry je takmer rovnaká bez ohľadu na typ, dizajn grafiky, prvkov sa medzi rôznymi vývojármi, ktorý vyrábajú, líši. Aj keď existujú niektoré témy, ktoré sú dobre vyvinuté, napríklad egyptské automaty, ako sú Kleopatra a Book of Ra, alebo írske hry, ako Rainbow Riches. Stále existujú niektoré nové témy, ktoré sa čas od času objavia, aby vás prekvapili.

Úžasný podmorský svet

Hrací automat Fish and Chips sa skladajú z 5 slávnych valcov, 3 radov a krásnych dvadsiatich piatich výherných línií. Prekvapivo nie je táto hra nevyhnutne o prímorskom občerstvení, ale skôr o podvodnej téme, ktorá predstavuje chobotnicu a iný vodný život.

Symboly a postavy, ktoré žijú na hernej doske, sú priateľské a navrhnuté tak, aby vyzerali ako priateľské zvieratá, čím vytvárajú celkovo príjemný zážitok z hrania online hry. Nájdete tu množstvo zaujímavých symbolov ako klobúk so žralokom, mapy s pokladom a celý rad ďalších symbolov, ktoré sa často nachádzajú na dne morského dna.

Pariplay navrhol výhernú hru s rovnakým názvom, a hoci sa volá Fish & Chips. Hra sa týka klasickej podvodnej témy a na valcoch je veľa zaujímavých postáv.

Nie je tu žiadny progresívny jackpot a zatiaľ čo hra RTP stojí na viac ako 95%, alebo presnejšie 95,08%. To by vás však nemalo odradiť a stále existuje viac ako dosť funkcií na to, aby sa z tejto hry stala hra, ktorá sa oplatí hrať.

Hracie automaty v top kvalite zadarmo i za peniaze

Fish and Chips a iné kasíno hry nájdeš v licencovaných európskych kasínach pod hrou alebo na boku stránky. Nezabúdaj, že sa jedná o hazardnú hru a preto hraj zodpovedne.

Fish and Chips je k dispozícií v licencovaných online kasínach, ktoré nájdeš v bočnom menu.

Info o Hracom Automate

Title Fish and Chips
Game Platform Pariplay
Technology HTML5
Rows 3
Reels 5
Min / Max Bet 0.25 / 12.50
Lines 25
Jackpot No
Game Features Multipliers
3D No
Graphics 5/10
Sound Effects 5/10
Entertainment 5/10
Game Library GameHub
Game Automaty Zadarmo