Výherný automat Family Guy

Túto online kasíno hru ako aj stovky iných si môžeš zahrať v top kvalite v licencovaných online kasínach.

Family Guy

Výherný automat Family Guy je od spoločnosti IGT. Automat má tému podľa populárneho TV seriálu rovnakého mena. Grafika dokonale pripomína domácnosť týchto kreslených postavičiek. Bonusové funkcie aj hracie pole sa odohráva v jednotlivých izbách domu Griffinových a na známych miestach. Bežné kolo sa odohráva v obývačke, ale napríklad bonus Drunk Calm sa odohráva v obľúbenom bare Petra Griffina.

Výherný automat má 5 valcov, 3 riadky a až 30 výherných línií. Na hracom poli sa stretávame so symbolmi z TV seriálu. Medvedík, TV a fľaša piva patria k symbolom s výhrou do 125 herných minci. Hlavné postavy seriálu: Meg, Chris, Stewie, Brian, Lois a Peter sú symboly s výhrou až do 250 herných mincí. Výherný automat ponúka mnoho bonusov a funkcií. Bonusy vo výhernom automate Family Guy sú: World Bonus, The Drunken Calm Bonus, Chicken Fight. Bonus, Lois Hot Free Spins Bonus. Výherný automat ponúka úžasné náhodné funkcie, ktoré sa spustia hocikedy počas hry. Sú to:  Peter´s Feature, Stewie´s Feature, Lois´Feature a Brian´s Feature

Hracie automaty v top kvalite zadarmo i za peniaze

Family Guy a iné kasíno hry nájdeš v licencovaných európskych kasínach pod hrou alebo na boku stránky. Nezabúdaj, že sa jedná o hazardnú hru a preto hraj zodpovedne.

Family Guy je k dispozícií v licencovaných online kasínach, ktoré nájdeš v bočnom menu.

Info o Hracom Automate

Title Family Guy
Game Platform IGT
Reels 5
Lines 30
Graphics 6/10
Sound Effects 6/10
Entertainment 6/10
Game Library GameHub
Game Automaty Hry Zadarmo TV