Elvis Lives

Túto online kasíno hru ako aj stovky iných si môžeš zahrať v top kvalite v licencovaných online kasínach.

Elvis Lives

Nalaďte sa spolu s nami na nový video automat Elvis Lives od vývojárov WMS. Ako iste viete, Elvis Presley je pravdepodobne najväčším spevákom všetkých čias. Predal stovky miliónov záznamov, a pokračoval k top pop grafy od jeho smrti v roku 1976.

"The King" mal mnoho rezidencií v Las Vegas, takže je pochopiteľné, že kasíno hracie automaty budú aj naďalej inšpirované jeho životom a hudbou. Naša online hra Elvis Lives je plná bonusov. Základná hra je vzrušujúca, najmä ak narazíte na veľké symboly na 4 x 3 valcoch, a my sme si veľmi obľúbili bonus Elvis Lives s jeho veľkými výplatami.

Večer s kasínom Holly Madison vám dáva možnosť zmeniť svoj život za pár hodín. Túto hru vytvoril NextGen Studio. Vývojári urobili všetko, čo bolo v ich silách, aby poskytli úžasný zážitok, ktorý ste ešte nikdy nevideli v iných projektoch z webu.

Hviezda je kráľ rock n rollu

Ak milujete Elvisovu hudbu, budete si vychutnávať každé online roztočenie. Vyskúšajte si hrací automat Elvis Lives ešte dnes. WMS pokračuje vo svojej sérii značkových hracích automatov, ktorá je venovaná kráľovi Elvisovi.

Elvis, kráľ rock n roll, je hviezdou tohto automatu. Je vybavený obrazmi umelca v niekoľkých symboloch, spolu s logami a menej príťažlivými Royals. Vzhľad nie je veľký, a skutočnosť, že valce sú tak vysoké, prispieva k tomuto dojmu rovnako.

Elvis Lives bude zábavná verzia kasíno hier pre hráčov, ktorí milujú hudbu tohto umelca. RTP je na nízkej strane, odmeny sú pomerne malé, ak sa pozriete na bežné výherné kombinácie, ale funkcie vyzerajú ako zábava.

Hracie automaty v top kvalite zadarmo i za peniaze

Elvis Lives a iné kasíno hry nájdeš v licencovaných európskych kasínach pod hrou alebo na boku stránky. Nezabúdaj, že sa jedná o hazardnú hru a preto hraj zodpovedne.

Elvis Lives je k dispozícií v licencovaných online kasínach, ktoré nájdeš v bočnom menu.

Info o Hracom Automate

Title Elvis Lives
Game Platform Williams Interactive
Technology HTML5
Rows 12
Reels 5
Min / Max Bet 0.50 / 100.00
Maximum Win 2000x total bet
Lines 60
Jackpot Yes
Game Features Multipliers
Free Spins Yes
Graphics 5/10
Sound Effects 5/10
Entertainment 5/10
Game Library GameHub
Game Las Vegas Automaty Zadarmo