Egyptian Fortunes

Túto online kasíno hru ako aj stovky iných si môžeš zahrať v top kvalite v licencovaných online kasínach.

Egyptian Fortunes

Egyptian Fortunes je ďalšia vynikajúca, vizuálne pôsobivá verzia Pragmatic Play. Ako naznačil názov hry, toto je ďalšia staroegyptská hra plná bohatstiev a pokladov vyhradených pre odvážnych hráčov. Počas hry môžu hráči zaznamenávať výhry vo všetkých 5 valcoch a 20 výherných líniách, ako je znázornené v hre.

Je prehľadne vykreslený, je vybavený najmodernejšou grafikou a navyše je dokonalým doplnkom k už pôsobivej knižnici automatových hier Pragmatic Play. Okrem egyptských osudov obsahuje táto herná knižnica množstvo ďalších titulov, ktoré pokrývajú rôzne témy ako Bars and Bells, Book of Ra, Mega Fortune Dreams.

Zlaté pyramídy vás zlákajú bohatstvom

Na pozadí hry je zobrazená faraónova hrobka so zlatými pyramídami, ktoré sú tiež zobrazené v diaľke. Ako sa dalo očakávať, hracie valce sú nabité množstvom starovekých egyptských symbolov, vrátane štyroch egyptských bohyní a bohov Khnum, Basteta, Horusa a Anubisa, okrem samotného faraóna a štandardných hracích kariet, ktoré fungujú ako hry s nižšími hodnotami.

Vývojári hry tiež zahrnoval tajomný, tradičný egyptský inšpirovaný soundtrack, ktorý je sprevádzaný obvyklými zvukmi. Prostredníctvom tejto verzie hry od vývojárov Pragmatic Play sa hráči dostanú na cestu do pozoruhodnej egyptskej púšte.

Akonáhle tam, hráči si prezrieť staroveké pyramídy, vstúpiť do faraónovej hrobky a nakoniec nabrať veľkorysé bohatstvo a poklady. Pri pohľade z hľadiska estetiky, Egyptian Fortunes slot vyzerá krásne poskytnuté zabalené s vynikajúcou pocit a ostré grafické riešenia.

Hracie automaty v top kvalite zadarmo i za peniaze

Egyptian Fortunes a iné kasíno hry nájdeš v licencovaných európskych kasínach pod hrou alebo na boku stránky. Nezabúdaj, že sa jedná o hazardnú hru a preto hraj zodpovedne.

Egyptian Fortunes je k dispozícií v licencovaných online kasínach, ktoré nájdeš v bočnom menu.

Info o Hracom Automate

Title Egyptian Fortunes
Game Platform Pragmatic Play
Rows 3
Reels 5
Lines 20
Free Spins Yes
Technology HTML5
Graphics 5/10
Sound Effects 5/10
Entertainment 5/10
Game Library GameHub
Game Automaty Zadarmo