Diamond Mine

Túto online kasíno hru ako aj stovky iných si môžeš zahrať v top kvalite v licencovaných online kasínach.

Diamond Mine

Baňa plná diamantov využíva 6-valcový Megaways mechaniku a pochádza z dielne tvorcov Blueprint Gaming. Hľadajte kombinácie výherných línií na kaskádovom video automate Diamond Mine online. Hra dokáže ponúknuť neuveriteľných od 324 do maximálne 117,649 spôsobov ako získať fantastické odmeny. Ponorte sa dovnútra bane plnej nádherných diamantov, kde môžete nájsť naozaj veľké skvosty.

Štedré výhry

Každý by chcel byť kráľom, to je fakt. Prvá vec, ktorú by ste urobili ako kráľ, je návšteva kráľovskej pokladnice. Vďaka najnovšiemu titulu Play´n Go nemusíte byť kráľom, ak chcete vstúpiť do miestnosti naplnenej zlatom, môžete to urobiť ako bežní ľudia z pohodlia svojich stoličiek. Gold King je 5-valcový, 20-výherný video automat, ktorý ponúka Super Stacks, Super Spins, Golden Spins a veľa a veľa lesklých pokladov.

Je to zábavná a živá online hra, ktorá vám poskytne vzrušujúci zážitok s veľkorysými bezplatnými otočeniami a všetkými druhmi skvelých bonusových funkcií, ako sú kaskádové výhry a rastúce multiplikátory.

Diamond Mine Megaways od spoločnosti Blueprint Gaming ponúka hráčom možnosť zasiahnuť niektoré veľmi veľkorysé výhry a veľkorysý spôsob. Bonusové funkcie sú pomerne jednoduché, ale v kombinácii, robia pre niektoré veľmi pôsobivé hry. Bezplatné točenia s kaskádovými víťazstvami a rastúcimi multiplikátormi ponúkajú hráčom fantastický herný zážitok.

Hracie automaty v top kvalite zadarmo i za peniaze

Diamond Mine a iné kasíno hry nájdeš v licencovaných európskych kasínach pod hrou alebo na boku stránky. Nezabúdaj, že sa jedná o hazardnú hru a preto hraj zodpovedne.

Diamond Mine je k dispozícií v licencovaných online kasínach, ktoré nájdeš v bočnom menu.

Info o Hracom Automate

Title Diamond Mine
Game Platform Big Time Gaming
Free Spins Yes
Reels 6
Rows 3
Technology HTML5
Ways to Win 117 649
Graphics 5/10
Sound Effects 5/10
Entertainment 5/10
Game Library GameHub
Game Automaty Zadarmo