Hracie Automati Devil's Delight

Túto online kasíno hru ako aj stovky iných si môžeš zahrať v top kvalite v licencovaných online kasínach.

Devil's Delight

Získajte duše nepriateľov v Devils Delight

Devil's Delight je video automat pochádzajúci z dielne Net Entertainment. Hracie automaty Devils Delight majú 5 valcov a 20 výherných línií. Automaty možete hrať s reálnymi peniazmi, alebo si ich vyskúšať len tak pre zábavu úplne zadarmo. Hracie automaty majú tú výhodu, že si ich môžete odskúšať a nič nestratíte, ale ani nevyhráte. Môžete napríklad zistiť, že Devils Delight je plný hrôzostrašných, ale aj inšpirujúcich a vzrušujúcich prvkov, ktoré prispievajú k super hernému zážitku. Wild symbol vo video automate tvorí ikonka Diabla a nahrádza vo výherných kombináciách ostatné symboly. Hracie automaty Devils Delight majú aj bonusovú hru. Free Spin Bonusová hra sa aktivuje, ak padne tri alebo viac scatter symbolov Pentagram na ľubovoľnom mieste na piatich valcoch. Po výbere jedného zo symbolov pentagramu zistíte, koľko otočení zadarmo a s akým multiplikátorom výhier získavate.

Kasíno hry Devils Delight ponúkajú aj vynikajúcu bonusovú hru Soul Reaper, ktorá sa spustí keď si vytočíte 3 a viac symbolov desivého, zároveň však aj komického Soul Reapera. Hlavným cieľom bonusovky je priradiť zodpovedajúce hriechy dušiam. Správne priradenie prinesie veľkorysé bonusové výhry. Hra má tiež super Sin Spins bonusovú hru, ktorá sa aktivuje, keď Soul-O-Meter nahromadí pätnásť duší. Osobne je pre mňa tento video automat veľmi zábavný a ak si chcete zajhrať nejaké automaty, určite ho vyskúšajte.

Hracie automaty v top kvalite zadarmo i za peniaze

Devil's Delight a iné kasíno hry nájdeš v licencovaných európskych kasínach pod hrou alebo na boku stránky. Nezabúdaj, že sa jedná o hazardnú hru a preto hraj zodpovedne.

Devil's Delight je k dispozícií v licencovaných online kasínach, ktoré nájdeš v bočnom menu.

Info o Hracom Automate

Game Automaty Hry Zadarmo