Klasické Hracie Automati Crazy 7

Túto online kasíno hru ako aj stovky iných si môžeš zahrať v top kvalite v licencovaných online kasínach.

Crazy 7

Crazy 7 zvládne hrať každý

Crazy 7 je jeden z najjednoduchších automatov od firmy Playtech. Hracie automaty Crazy 7 nemajú žiadnu ohromujúcu grafiku alebo funkcie, ale výnimočnými ich robí práve tá jednoduchosť. Tieto automaty online používajú iba tri symboly, ktorými sú červené, zelené a modré sedmičky. Najvyššiu výhru získate, ak stavíte 3 mince/kredity a na valcoch padnú na výhernej línii 3 červené sedmičky.

Crazy 7 je proste tradičný a jemu podobné hracie automaty nájdete v každom online kasíne. Táto hra skvele reprezentuje automaty, ktoré sa nachádzali a ešte aj nachádzajú v klasických kamenných kasínach, a hoci výhry nie sú obrovské, na rozdiel od video automatov, zistíte, že maximálna stávka môže priniesť úžasný profit.

Vzhľadom k tomu, že symboly sú len jednoduché 7-mičky a Crazy7 nemá žiadne ďalšie funkcie, ako je scatter alebo bonusové otočenia, je často prehliadaná v on-line kasínach. To je však obrovská chyba. Napriek nedostatku pridaných funkcií a špeciálnych animácií, môže byť hra veľmi obohacujúca, ak jej hráči dajú šancu. Tieto výherné automaty  môžete hrať na viacerých kasínach a určite si obľúbite ich jednoduchosť. Crazy 7 automaty má v ponuke len niekoľko online kasín, preto ak ich skúsite hrať za skutočné peniaze, automaty vám poskytnú pekné peňažné odmeny.

Hracie automaty v top kvalite zadarmo i za peniaze

Crazy 7 a iné kasíno hry nájdeš v licencovaných európskych kasínach pod hrou alebo na boku stránky. Nezabúdaj, že sa jedná o hazardnú hru a preto hraj zodpovedne.

Crazy 7 je k dispozícií v licencovaných online kasínach, ktoré nájdeš v bočnom menu.

Info o Hracom Automate

Title Crazy 7
Game Platform Playtech
Rows 2
Reels 3
Min / Max Bet 0.03 - 15.00
Lines 1
Technology Flash
Graphics 5/10
Sound Effects 5/10
Entertainment 5/10
Game Library GameHub
Game Automaty Hry Zadarmo