Contact

Túto online kasíno hru ako aj stovky iných si môžeš zahrať v top kvalite v licencovaných online kasínach.

Contact

Video hrací automat Contact je inšpirovaný Aztékmi. Na piatich valcoch hry kde sa stretnete s padajúcimi symbolmi, nájdete všetko čo súvisí s kultúrou Aztékov. Sú pripravené ostrá grafika, pekné farby a úžasné animácie spolu s množstvom skvelých funkcií. Začnite expedíciu plnú dobrodružstiev na výhernom automate Contact ešte dnes.

Na výhernom automate Contact obdivujte cestu späť do histórie, keď boli mayskí ľudia dominantní v Mezoamerike. Mayská kultúra, bohovia, mýty a rituály požičiavajú do každej hry mystiku a napätia. Mayskí bohovia sú v srdci automatu Contact, kde na mriežke 5 × 7 nájdete  bubnujúce valce. Tento online automat pochádzajúci od tvorcov  Play'n GO má aztécku tému.

Play'n GO sú špecialisti na vzrušujúce hry na online valcoch video automatov. Gemix, Viking Runecraft a Sweet Alchemy sú len niektoré z ich vynikajúcich výtvorov, ktoré našli milióny fanúšikov po celom svete.

Cesta späť do histórie

Na tomto kaskádovom automate sa vytvárajú namiesto výherných línií výherné kombinácie. Ak je päť alebo viac identických symbolov spojených horizontálne alebo vertikálne, je tu výherná kombinácia. Online kasíno hra Contact je unikátna svojim otáčaním.

Napríklad nezmiznú výherné symboly, ale symboly, ktoré nie sú súčasťou výhernej kombinácie, zmiznú z hracieho poľa. Výherné symboly v klastroch padnú dole, po ktorom budú nové symboly padať zhora nadol. Hráč má preto možnosť vyhrať niekoľko víťazných klastrov a väčšiu výhernú kombináciu v tom istom kole.

Začnime s očami, pretože to je prvá vec, ktorú si všimnete. Bude vám predstavená veľmi impozantná a vysoká sada valcov. Grafika je tiež impozantná, takže napriek tomu, že táto téma nie je veľmi originálna, dizajn je skvelý.

Hracie automaty v top kvalite zadarmo i za peniaze

Contact a iné kasíno hry nájdeš v licencovaných európskych kasínach pod hrou alebo na boku stránky. Nezabúdaj, že sa jedná o hazardnú hru a preto hraj zodpovedne.

Contact je k dispozícií v licencovaných online kasínach, ktoré nájdeš v bočnom menu.

Info o Hracom Automate

Title Contact
Game Platform Play'n GO
Game Features Multipliers
HD Yes
Lines 1
Reels 5
Rows 7
Free Spins Yes
Technology HTML5
Graphics 6/10
Sound Effects 6/10
Entertainment 8/10
Game Library GameHub
Game Online Automaty