Charms & Clovers

Túto online kasíno hru ako aj stovky iných si môžeš zahrať v top kvalite v licencovaných online kasínach.

Charms & Clovers

Hrací automat Charms & Clover s témou írskeho šťastia je nový vzrušujúci výtvor od vývojára softvéru Betsoft. Môžete ho hrať aj bez toho, aby ste museli opustiť svoju pohodlnú obývaciu izbu. Hráči si užijú tento 6-valcový video automat, ktorý má k dispozícii 40 výherných línií. Tiež má v ponuke viacero špeciálnych bonusových hier. Ďalšou zvláštnou atrakciou môže byť trojstupňový progresívny jackpot.

Book of Ra Deluxe vylepšila všetko, čo pôvodná hra získala. Päť valcov poskytuje dostatok priestoru pre mnoho výherných symbolov a ich umelecké diela s vysokým rozlíšením a až desať výherných línií.

Získajte perfektnú dávku šťastia

Doprajte si trochu čistej írskej zelene, sortimentu šťastných kúziel a pravých modrých škriatkov, ktorí strážia valce, nehovoriac o prekvapeniach, ktoré sa môžu objaviť. Hracie symboly zahŕňajú hrniec zlata, trojlístok, pivo, dúha, podkova a ďalšie.

Získajte perfektnú dávku šťastia potrebnú na to, aby ste získali čo najviac odmien online. Hráčom sa tiež naskytne vyhliadka na neuveriteľné štyry bonusové funkcie. Betsoft znova dokazuje, že môže vytvárať online kasíno hry, ktoré dávajú hráčom presne to, čo potrebujú a chcú.

Hracie automaty v top kvalite zadarmo i za peniaze

Charms & Clovers a iné kasíno hry nájdeš v licencovaných európskych kasínach pod hrou alebo na boku stránky. Nezabúdaj, že sa jedná o hazardnú hru a preto hraj zodpovedne.

Charms & Clovers je k dispozícií v licencovaných online kasínach, ktoré nájdeš v bočnom menu.

Info o Hracom Automate

Title Charms & Clovers
Game Platform Betsoft Gaming
Free Spins Yes
Game Features Multipliers
HD Yes
Lines 40
Maximum Win 200
Min / Max Bet 0.01 / 1.00
Reels 6
Rows 4
Graphics 7/10
Sound Effects 6/10
Entertainment 6/10
Game Library GameHub
Game Automaty Zadarmo