Cash-O-Matic

Túto online kasíno hru ako aj stovky iných si môžeš zahrať v top kvalite v licencovaných online kasínach.

Cash-O-Matic

Výherný automat Cash-O-Matic od poskytovateľa hazardných hier NetEnt určite znie ako pokračovanie stále obľúbenejšieho slotu Egg-O-Matic. Zdá sa, že bude obsahovať nové funkcie s inovovaným novým formátom.

Hra je nabitá retro vibráciami a vintage dizajnom, určite osloví fanúšikov starých hier. Hoci má nezvyčajný retro štýl, jej herná mechanika je nepochybne na modernejšej strane. Na svojich piatich valcoch ponúka úžasných 1024 výherných línií.

Pre priaznivcov starej školy

Na rozdiel od ostatných výherných automatov aj vďaka svojim víťazným multiplikátorom patrí medzi výherný. NetEnt je jeden z najznámejších značiek v priemysle hazardných hier. Vytvorila úžasný výber mega-populárnych hier, ktoré by mali určite preskúmať všetci fanúšikovia kasíno hier ako napríklad Blood Suckers 2, Glow, Golden Grimoire.

Spolu si môžeme vychutnaať, aký druh funkcií, mechaniku a grafiku, ktorú bude tvorivý tím spoločnosti NetEnt implementovať do dizajnu nového automatu. Hra sa však zdá byť aspoň teoreticky schopná získať niektoré veľké výhry až do výšky 51,200x vášho podielu. Čaká na vás celá obrazovka červených drahokamov s maximálnym násobkom x50 v roztočení zadarmo.

Výhry sa udeľujú za tri až päť symbolov naprieč valcami len zľava doprava, s výnimkou top platiacich červených drahokamov. Vzhľadom na výhru potenciál patrí do kategórie high variance. Veľkorysá RTP vo výške 96,33% by mala zabezpečiť, aby bilancie jednoducho nezmizli.

Hracie automaty v top kvalite zadarmo i za peniaze

Cash-O-Matic a iné kasíno hry nájdeš v licencovaných európskych kasínach pod hrou alebo na boku stránky. Nezabúdaj, že sa jedná o hazardnú hru a preto hraj zodpovedne.

Cash-O-Matic je k dispozícií v licencovaných online kasínach, ktoré nájdeš v bočnom menu.

Info o Hracom Automate

Title Cash-O-Matic
Game Platform NetEnt
3D No
Bet Levels 1-10
Free Spins Yes
Game Features Multipliers, Scatter
HD No
Jackpot No
Min / Max Bet 20 / 200
Reel Type Falling symbols
Reels 5
Rows 4
Symbols Card Symbols, Gems
Technology HTML5
Ways to Win 1024
Coin Values 0.01 / 0.05
Wheels 5
Graphics 7/10
Sound Effects 6/10
Entertainment 9/10
Game Library GameHub
Game Online Automaty