druids-dream

Túto online kasíno hru ako aj stovky iných si môžeš zahrať v top kvalite v licencovaných online kasínach.

Čarovný les Vás čaká v hracom automate Druid's Dream

Od spoločnosti NetEnt tu máme hrací automat Druid's Dream. Ponúka hru na 5 valcoch, 4 riadkoch a 40 výplatnými líniami s funkciami, Re-Spins, Wild Charge, Nudge, Free Spins.

Symboly Scatter sú dvaja Druidi, ktorí bývajú v kúzelnom lese. Kedykoľvek sa jeden z nich objaví na valcoch s hromadou symbolov Wild, aktivuje sa funkcia Wild Charge. Spusti sa druidiva mágia a za každý wild symbol sa udelí Re-Spin a zostáva na valcoch spolu s Scatterom.

Magické bytosti, očarujúcu atmosféru a množstvo zaujímavých odmien na vás čaká aj na video automate Theatre of Night.

Počas opakovaných roztočení je možné aktivovať funkciu Nudge, aby ste mohli pristúpiť k druhému Scatteru. Ak dvaja Druidi spoja svoje sily, získate Free Spins, pričom každý symbol Wild prinesie ďalšie Free Spin. Ešte viac z nich je možné získať, ak sa hráčom podarí privolať ducha divokého medveďa pôsobiaceho ako tretí bodový rozptyl.

Vďaka živej farebnej schéme v kombinácii s relaxačnými keltskými melódiami je hrací automat Druid's Dream perfektnou hrou na odpočinok po náročnom dni. Dream Druidov ponúka rovnaký fantastický zážitok na mobile ako na počítači. Jeho používateľské rozhranie bolo odborne upravené, aby sa zmestilo na display mobilu. Mobilná verzia je kompatibilná s iOS a Android.

Hracie automaty v top kvalite zadarmo i za peniaze

Čarovný les Vás čaká v hracom automate Druid's Dream a iné kasíno hry nájdeš v licencovaných európskych kasínach pod hrou alebo na boku stránky. Nezabúdaj, že sa jedná o hazardnú hru a preto hraj zodpovedne.

Čarovný les Vás čaká v hracom automate Druid's Dream je k dispozícií v licencovaných online kasínach, ktoré nájdeš v bočnom menu.

Info o Hracom Automate

Title Druid’s Dream
Game Platform NetEnt
Coin Values 0.01 - 20.00
Free Spins Yes
Game Features Stacked Wilds, Sticky Stacked Wilds
Lines 40
Maximum Win 200x / Spin
Min / Max Bet 0.20 - 400.00
Reels 5
Rows 4
Technology HTML5
Graphics 5/10
Sound Effects 5/10
Entertainment 5/10
Game Library GameHub
Game