Book of Ra

Túto online kasíno hru ako aj stovky iných si môžeš zahrať v top kvalite v licencovaných online kasínach.

Book of Ra

Všetko, čo hľadáte, nájdete v populárnom online výhernom automate Book of Ra od vývojárov Novomatic. Vychutnajte si každé roztočenie, ktoré vám môže priniesť nezabudnuteľné šťastie. Book of Ra je jednou z najobľúbenejších a zábavných kasínových hier. Špecifickosť tejto kasínovej hry je, že vás zavedie do tajomného sveta starovekého Egypta a postaví vás do úlohy prieskumníka hľadajúceho mytologickú knihu, ktorá prináša majiteľovi bohatstvo.

Zahrajte si jedinečné online kasíno hracie automaty Bars and Bells vyvinuté spoločnosťou Amaya Gaming a vychutnajte si množstvo funkcií, ktoré ponúka táto jednoduchá kasínová hra s jednoduchým ovládaním. Má 5 kotúčov a 3 rady symbolov, ktoré sú navrhnuté ako typické klasické ovocné sloty. Avšak, toto kasíno hra nie je tak jednoduché, ako si môžete myslieť.

Hľadajte mytologickú knihu bohatstiev

Kniha hry Ra Classic sa skladá z 5 valcov s 9 výhernými líniami, zatiaľ čo verzia Deluxe obsahuje 5 valcov a 10 riadkov a je vizuálne vylepšená. Cieľom je pripojiť minimálne 3 až maximálne 5 rovnakých symbolov zľava doprava. Symbol 'Book' slúži ako symbol žolíka a bonusový symbol. Bonusová hra začína minimálne 3 bonusovými symbolmi.

Brilantná grafika a symboly spolu s orientálnymi zvukovými efektmi, vytvárajú plne autentickú atmosféru a zvyšujú napätie počas hry. Novoline a Gaminator Group, majitelia týchto výherných automatov, vydali doteraz dve verzie: Book verzie Ra 'Classic' a verziu Book of Ra Deluxe.

Patrí medzi jednu z najpopulárnejších automatových hier, ktoré sa nesú v znamení starovekého Egypta. Vyskúšajte odhaliť najtajnejšie poklady z minulosti ukryté v pyramídach. Bonusové hry a inovované funkcie prinesú zaujímavé výhry online.

Hracie automaty v top kvalite zadarmo i za peniaze

Book of Ra a iné kasíno hry nájdeš v licencovaných európskych kasínach pod hrou alebo na boku stránky. Nezabúdaj, že sa jedná o hazardnú hru a preto hraj zodpovedne.

Book of Ra je k dispozícií v licencovaných online kasínach, ktoré nájdeš v bočnom menu.

Info o Hracom Automate

Title Book of Ra
Game Platform Novomatic
Jackpot No
HD No
Game Features Gamble
Free Spins No
Coin Values 0.01
Bet Levels 1
3D No
Lines 10
Reels 5
Rows 3
Symbols Egyptian mythology
Theme Treasure hunt
Ways to Win 10
Wheels 5
Graphics 4/10
Sound Effects 5/10
Entertainment 8/10
Game Library GameHub
Game Hot Online Automaty