Bells on Fire

Túto online kasíno hru ako aj stovky iných si môžeš zahrať v top kvalite v licencovaných online kasínach.

Bells on Fire

Doprajte si šťavnatý ovocný automat plný nostalgie v modernom prevedení od vývojárov Amatic pod názvom Bells on Fire. Klasický automat na ovocie Las Vegas obsahuje okrem symbolov ovocia aj ďalšie bonusové funkcie.

Zabávajte sa ešte dnes v štýle retro a roztočte päť valcov video automatu Bells on Fire. Hra ponúka skvelých štyridsať výherných kombinácií. Jednoduchá grafika a progresívny jackpot vás určite presvedčí, aby ste si vyskúšali zahrať túto hru ešte dnes.

Extra vzrušujúca hra

Výherné automaty Bars and Bells boli navrhnuté najmä pre skutočných fanúšikov nostalgických kasínových zážitkov v Las Vegas. Z Vegas hier patria medzi najlepšie v kategórii moderných. Určite tu prevláda ovocie. Hudba a tematické symboly odrážajú jednoduchší čas. S video automatom, ktorý však ponúka niekoľko bonusových funkcií, sa vrátite späť do minulosti.

Môžete vyhrať obrovské výhry až do výšky 10 000x násobku svojej stávky na pristátie v retro symboloch a plodoch na výhernej línii a nezabudnite na Scatter Bonus - z okamžitých výhier - kde sú všetky ceny trojnásobné. Nachádza sa tu aj extra vzrušujúce hranie, kde môžete niekoľkokrát hrať všetky alebo polovicu svojich výhier.

Čerešne, pomaranče, vodové melóny a červená 7 sú niektoré z klasických symbolov, ktoré sa vynoria na valcoch Bells on Fire - automatu od Amatic. Ak máte radi tradičné ovocné stroje, ktoré sa hrajú na niečo viac, než sú obvyklé tri valce a len pár výherných línií, potom je to tá hra online, ktorú si vyskúšate. Nezvyčajná kombinácia vedie k mnohým víťazným otočeniam.

Hracie automaty v top kvalite zadarmo i za peniaze

Bells on Fire a iné kasíno hry nájdeš v licencovaných európskych kasínach pod hrou alebo na boku stránky. Nezabúdaj, že sa jedná o hazardnú hru a preto hraj zodpovedne.

Bells on Fire je k dispozícií v licencovaných online kasínach, ktoré nájdeš v bočnom menu.

Info o Hracom Automate

Title Bells on Fire
Game Platform Amatic Industries
Technology Flash
Rows 4
Reels 5
Min / Max Bet 0.01 / 0.12
Lines 40
Graphics 5/10
Sound Effects 5/10
Entertainment 5/10
Game Library GameHub
Game Jackpot Online Automaty Ovocné Hracie Automaty