Battle Dwarf

Túto online kasíno hru ako aj stovky iných si môžeš zahrať v top kvalite v licencovaných online kasínach.

Battle Dwarf

O Battle Dwarf od Golden Hero sa toho viac nedá povedať, ale je to výherný automat inšpirovaný epickou fantáziou. Dokáže vás doviesť k pokladom naplneným uličkou hlboko v horách. Pozostáva z troch valcov, troch radov a celkom piatich výplatných línií, ako aj rôznych zaujímavých herných funkcií.

Book of Ra je jednou z najpopulárnejších a zábavných kasínových hier. Špecifickosťou tejto kasínovej hry je, že vás prenesie do tajomného sveta starovekého Egypta a stavia vás do úlohy prieskumníka hľadajúceho mytologickú knihu, ktorá prináša majiteľovi bohatstvo.

Vezme vás k pokladu

Keď sa aktivujú funkcie v tomto okne, hra ožije na úplne novej úrovni. Symboly sa budú pohybovať po obrazovke a dokonca budete počuť niektoré postavy, ktoré sa budú vyjadrovať svojimi hlasmi. Navyše sa krajina trochu zmení, všetko ožije.

Okrem špeciálnych efektov, ktoré dávajú hre úplne novú energiu, majú herné prvky v Battle Dwarf nejaký spúšťací a reakčný efekt, ktorý vás vezme z jedného na druhého niekedy v závislosti od výsledku aktuálnej funkcie. Pripravte sa na boj proti niektorým postavám ľudových príbehov a bojujte proti nim, keď sa pustíte do horských trhliniek naplnených pokladom.

Battle Dwarf vás zavedie na jedinečnú výpravu cez hory, ktoré sú pohltené rôznymi typmi pokladov. Po ceste sa stretnete s rôznymi fiktívnymi postavami, ako sú trpaslíci, trollovia alebo dokonca drak. Môžete dokonca ísť do boja s jednou z týchto postáv. Battle Dwarf má epickú grafiku a zvukové efekty, vďaka ktorým je zážitok z hry oveľa zábavnejší.

Výherný automat Battle Dwarf je zábavná fantasy cesta. Je nabitý množstvom akcií v tvare bonusov a medzi nimi je pútavý bojový režim, ktorý vedie k roztočeniu zadarmo. Zapojte sa do hľadania truhlic s pokladmi a pozbierajte ďalšie bonusy. Pri náhodných príležitostiach tiež môžete vyskúšať hrací automat Ragnarok, aby ste získali viac peňazí z otáčania valca alebo narazili a zabili draka.

Oryx Gaming vyhlásil, že Battle Dwarf má päť pevných výplatných línií a predstavuje druhý videový slot, ktorý vydal, aby priniesol do Európy „zážitok z japonského pachislotu“. Uviedol, že názov „je vybavený funkciami, ktoré sa osvedčili v celej Ázii a najmä v Ázii. Japonsko a má tiež tému, ktorá dopraví hráčov hlboko do baní, aby vykopali dych vyrážajúce šperky a bojovali proti dravým drakom.

Hracie automaty v top kvalite zadarmo i za peniaze

Battle Dwarf a iné kasíno hry nájdeš v licencovaných európskych kasínach pod hrou alebo na boku stránky. Nezabúdaj, že sa jedná o hazardnú hru a preto hraj zodpovedne.

Battle Dwarf je k dispozícií v licencovaných online kasínach, ktoré nájdeš v bočnom menu.

Info o Hracom Automate

Title Battle Dwarf
Game Platform Unknown
Jackpot No
HD No
Game Features Ragnarok Mode, Elf Bonus, Buy Feature, Treasure Rush
Free Spins Yes
3D Yes
Lines 5
Min / Max Bet 0.20 - 10.00
Reels 3
Rows 3
Symbols Attak, Damage, Win, Battle,
Graphics 5/10
Sound Effects 5/10
Entertainment 5/10
Game Library GameHub
Game Výherné Automaty Automaty Zadarmo