Bars and Bells

Túto online kasíno hru ako aj stovky iných si môžeš zahrať v top kvalite v licencovaných online kasínach.

Bars and Bells

Výherný automat Bars and Bells od Amaya Gaming disponuje dvadsiatimi výhernými líniami a tradičnou témou ovocných symbolov. Hoci hra je inšpirovaná klasickými automatmi, Bars and Bells má niekoľko jedinečných a moderných funkcií, obsahuje tiež bonusové koleso. Čakajú na vás jednoduché pravidlá a skvelá zábava. Môžete si ju zahrať na vašich obľúbených mobilných zariadeniach kdekoľvek sa nachádzate.

Konečný návrat v online svete s 20p Slot výherným automatom. S chutný bonus funkcie, ktoré vám pomôžu vziať domov nejaké šťavnaté peňažné ceny. Prináša nové vibrácie, ktoré pomôžu rozsvietiť vaše šťastie. Spomeňte si na staré dobré časy hraním 20p Slot dnes, aby ste zistili, či si vezmete domov veľkú mocnú peňažnú odmenu.

Hra plná nostalgie znamená výhry

Automat online Bars and Bells obsahuje celkom 9 symbolov, reprezentovaný BAR, číslo 7 a symboly ovocia. Aby ste sa kvalifikovali na výhru, musíte natrafiť minimálne na tri z nich na jednej z výherných línií. Výhra závisí od úrovne vašej stávky, aby ste získali čo najvyššiu možnú odmenu, musíte hrať s maximálnou dostupnou stávkou.

Je to štandard, ale môžete ho zvýšiť aktiváciou funkcie Streak Breaker. Keďže automaty s témou Egypta patria medzi veľmi obľúbené medzi hráčmi, odporúčame vám tiež vyskúšať hru Book of Ra. Tam môžete hľadať mytologickú knihu v starovekom Egypte, ktorá prináša skvelé odmeny.

Hracie automaty v top kvalite zadarmo i za peniaze

Bars and Bells a iné kasíno hry nájdeš v licencovaných európskych kasínach pod hrou alebo na boku stránky. Nezabúdaj, že sa jedná o hazardnú hru a preto hraj zodpovedne.

Bars and Bells je k dispozícií v licencovaných online kasínach, ktoré nájdeš v bočnom menu.

Info o Hracom Automate

Title Bars and Bells
Game Platform SG Gaming
Free Spins Yes
3D No
Lines 20
Min / Max Bet 0.10 / 2.00
Reels 5
Graphics 7/10
Sound Effects 7/10
Entertainment 6/10
Game Library GameHub
Game Hot Online Automaty Ovocné Hracie Automaty