Hracie Automati Bars and Bells

Túto online kasíno hru ako aj stovky iných si môžeš zahrať v top kvalite v licencovaných online kasínach.

Bars and Bells

Keď výhry zvonia

Bars and Bells patrí medzi hracie automaty s 20 výhernými líniami s tradičnou témou ovocia, barov a sedmičiek. Hoci je automat inšpirovaný klasickými hracími automatmi, BarsBells má niekoľko jedinečných, moderných funkcií. Hracie automaty Bars and Bells boli navrhnuté spoločnosťou Chartwell, ktorá nastavila na tieto online automaty aj funkciu hrania zadarmo, preto si ich môžete vyskúšať aj na našom webe. Bars & Bells už po chvíli hrania prinášajú hráčovi veľa vzrušenia. Príjemné melódie pri výhre pripomínajú skutočné hracie automaty. Wild symbol zvonu zase zvyšuje možnosť výhry, nakoľko nahrádza chýbajúce barsbells symboly vo výherných kombináciách. Samozrejme, nič nie je zas tak vzrušujúce, ako sledovať rozptýlené symboly barov a zvoncov. Bars & Bells, podobne ako iné online automaty, disponujú aj možnosťou vyhrať 3 a viac otočení zadarmo! Super bonusovou funkciou je však Shake 'N' Pays funkcia na barsbells, ktorá vypláca úplne spontánne od 20 až do 5000 kreditov, čo je naozaj super, keďže aj minimálna stávka tak môže byť terno.

Streak Breaker bonus

Naozaj ojedinelým bonusom na Bars and Bells je voliteľný Streak Breaker bonus. Bonus získate, ak v piatich po sebe idúcich otočeniach nezískate žiadnu výhru. Navyše, výška bonusu je náhodná a niekedy vám s jeho výšky padne sánka. Celkovo si myslíme, že i keď online hracie automaty Bars and Bells nevyzerajú veľmi moderne, sú naozaj revolučné spôsobom, akým sa na nich hrá a vyhráva.

Hracie automaty v top kvalite zadarmo i za peniaze

Bars and Bells a iné kasíno hry nájdeš v licencovaných európskych kasínach pod hrou alebo na boku stránky. Nezabúdaj, že sa jedná o hazardnú hru a preto hraj zodpovedne.

Bars and Bells je k dispozícií v licencovaných online kasínach, ktoré nájdeš v bočnom menu.

Info o Hracom Automate

Game Hot Automaty Hry Zadarmo