Alice and The Mad Tea Party

Túto online kasíno hru ako aj stovky iných si môžeš zahrať v top kvalite v licencovaných online kasínach.

Alice and The Mad Tea Party

Zaujímavé spracovanie automatovej hry Alice and the mad tea party. Výherný automat sa nesie v rozprávkovom duchu Alenky z ríše divov. Očarí vás aktívnym pozadím, zaujímavým dizajnom a hlavne množstvom nových funkcii, ktoré znásobujú vašu šancu na rozprávkový jackpot.

Bonusy a Funkcie

Automatová hra ponúka bonusy, ktoré sú rozdelene do Free spin Bonusov a Feature Bonusov.

Bonusy - Fee spin

Ak sa vám podarí získať na prvom valci 3x nápis Alice, výherný automat spusti Super Mad Respin. Nad valcami budete mat možnosť vybrať si jednu s troch kanvíc. V každej kanvici je počet roztočení a počet nápisov Alice. Automat pridá nápis Alice na vaše valce a zvýši hodnotu vašej výhry.

Bonusy- Feature

Tieto funkcie sa v automatovej hre objavujú náhodne ako nečakané prekvapenie počas vašej hry. Takže keď si myslíte že sa vám nedarí, ste na omyle, tieto Bonusy vám prinesú šťastie a možnosť niekoľkonásobne zvýšiť vašu výhru. Bonusy vám prinášajú zmenu symbolov, pridávanie symbolov Wild a ostatných symbolov. Bonusové postavy v týchto funkciách sú: Alice, Klobučník, Kráľovná, Húsenica, a Kocúr. Tento výherný hrací automat je bláznivý a plný prekvapení.

Hracie automaty v top kvalite zadarmo i za peniaze

Alice and The Mad Tea Party a iné kasíno hry nájdeš v licencovaných európskych kasínach pod hrou alebo na boku stránky. Nezabúdaj, že sa jedná o hazardnú hru a preto hraj zodpovedne.

Alice and The Mad Tea Party je k dispozícií v licencovaných online kasínach, ktoré nájdeš v bočnom menu.

Info o Hracom Automate

Title Alice and the mad tea party
Game Platform Williams Interactive
Reels 5
Lines 30
Graphics 6/10
Sound Effects 6/10
Entertainment 5/10
Game Library GameHub
Game Automaty Hry Zadarmo