Age of Dragons

Túto online kasíno hru ako aj stovky iných si môžeš zahrať v top kvalite v licencovaných online kasínach.

Age of Dragons

Age of Dragons je hrací automat od Kalamba Games, ktorý ponúka tri druhy špeciálnych symbolov: hru s roztočením zadarmo, nezvyčajné nastavenie valca a progresívnu bonusovú hru. To všetko zabalené do stredovekej fantasy témy s drakmi.

Pamätáte si, aké boli hazardné hry, keď ste museli ísť a vložiť mince a zatiahnuť za páku, určite sa vám bude páčiť hrací automat Bars and Bells. Je to veľmi jednoduché, na hre nie je nič prehnané ani zbytočné. Skromné svetlá blikajú okolo blokov na stroji a príležitostné zvukové efekty dodávajú obyčajnému a stabilnému automatu trochu viac života.

Stredoveká fantasy téma s drakmi

Ak ste sledovali Hru o tróny, alebo máte túžbu zažiť iný druh života - taký, v ktorom pekné kniežatá bojujú o ruky princezien a draci sa túlajú po krajine - budete chcieť roztočiť valce hry Age of Dragons.

Preskúmajte dobrodružnú cestu vďaka vývojárom Kalamba Games a ich ohnivý automat s názvom Age of Dragons.  Zoznámte sa s ohnivým dýchaním strašidelných dračích bytostí lietajúcich nad 5 valcami a 40 výplatnými radami.

Stredný až vysoký rozptyl Age of Dragons automat je dodávaný s RTP v hodnote 97,29% a hernými mechanikami, ktoré sú dosť netradičné. V sprievode epického soundtracku, ktorý bude schopný zhromaždiť légie do prehratej bitky, sa v hre Age of Dragons nachádzajú všetky symboly, ktoré by ste očakávali od tejto hry.

Vysoko hodnotná sada znakových symbolov je doplnená balíkom rôznych farebne navrhnutých drahokamov, symbolov Wild loga a oheň dýchajúcich tvorov mýtov a legiend v automatovej hre Age of Dragons.

Hracie automaty v top kvalite zadarmo i za peniaze

Age of Dragons a iné kasíno hry nájdeš v licencovaných európskych kasínach pod hrou alebo na boku stránky. Nezabúdaj, že sa jedná o hazardnú hru a preto hraj zodpovedne.

Age of Dragons je k dispozícií v licencovaných online kasínach, ktoré nájdeš v bočnom menu.

Info o Hracom Automate

Title Age of Dragons
Game Platform Kalamba Games
Technology HTML5
Rows 3-4-3-4-3
Reels 5
Min / Max Bet 0.40 - 400.00
Maximum Win 2000 x bet
Lines 40
Game Features Multipliers
Free Spins Yes
Graphics 5/10
Sound Effects 5/10
Entertainment 5/10
Game Library GameHub
Game Výherné Automaty Automaty Zadarmo