Abracadabra

Túto online kasíno hru ako aj stovky iných si môžeš zahrať v top kvalite v licencovaných online kasínach.

Abracadabra

Mnoho ľudí je stále fascinovaných magickými vecami, ako je napríklad vyťahovanie zajaca z klobúka, aj keď tento trik videl stokrát.

Ak si chcete zahrať automat s magickou show, kasíno hra Abracadabra vám umožní pustiť sa do záhadného turné s čarovným prútikom a krásnym asistentom. Hra na automatoch Abracadabra je plná humoru a výherné symboly urobia kúzelný trik vždy, keď získate výhru.

Výherný automat Book of Ra je inšpirovaný témou Indiana Jonesa v Egypte. Hra je jedným z najhranejších automatov, ktorý prešiel z tradičných pozemských hier do online verzie. Z online kasín sa automat Book of Ra dostal aj do mobilného sveta, v ktorom vytvára vlny. Pochádza od vývojárov softvéru Novomatic a prichádza s 5 valcami a 9 výplatnými radami.

Magický automat plný tajomstiev

Na výherných automatoch sú magické kombinácie, ktoré vás odmeňujú multiplikátormi, veľkými bodmi a možnosťou zasiahnuť progresívny jackpot Mega Money Pool. V hre je šestnásť kariet a kúzelník urobí trik a potom si vyberieš jednu. Ten, ktorý si vyberiete, určí vašu odmenu, ktorá môže byť bezplatná otočenie, multiplikátory hotovosti alebo peňažné ceny.

V tejto hre sú tiež rozširujúce sa divoké symboly s veľkým potenciálom, aby ste mohli vyhrať. Medzi ďalšie špeciálne symboly patrí Double Up Round, ceny Scatter a bonusová hra. Automatová hra Abracadabra sú skvelou hrou pre každého hráča v kasíne, ktorý hľadá niečo neformálne.

Táto hra nie je príliš vážna, pretože je navrhnutá s niekoľkými úžasnými komediálnymi funkciami, ktoré pomáhajú každému spríjemniť hru. Okrem toho si túto hru môžu vychutnať všetci bežní hráči, pretože je veľmi ľahké porozumieť.

Zahrajte si hru online práve teraz, ak chcete zažiť kúzlo najnovších 3D automatov zo skupiny Sheriff Gaming. Má päť valcov, dvadsať výherných línií a mnoho magických funkcií vrátane záhadnej bonusovej kartovej hry.

Hracie automaty v top kvalite zadarmo i za peniaze

Abracadabra a iné kasíno hry nájdeš v licencovaných európskych kasínach pod hrou alebo na boku stránky. Nezabúdaj, že sa jedná o hazardnú hru a preto hraj zodpovedne.

Abracadabra je k dispozícií v licencovaných online kasínach, ktoré nájdeš v bočnom menu.

Info o Hracom Automate

Title Abracardabra
Game Platform SG Gaming
3D Yes
Reels N/A
Min / Max Bet 0.25 / 25
Maximum Win 250 000
Lines N/A
Jackpot No
Game Features Magic hat bonus, Abracardabra bonus
Rows N/A
Free Spins No
Coin Values 0.02
Bet Levels N/A
HD Yes
Technology HTML5
Graphics 9/10
Sound Effects 9/10
Entertainment 10/10
Game Library GameHub
Game Výherné Automaty Online Automaty Ovocné Hracie Automaty