Automatová hra 300 Shields

Túto online kasíno hru ako aj stovky iných si môžeš zahrať v top kvalite v licencovaných online kasínach.

300 Shields

Toto je Sparta. 300 štítov proti celému svetu

300 Shields patrí medzi video hracie automaty s 5 valcami a 25 výhernými líniami od Gaming Next Gen. Dá sa na ňom hrať s minimálnou stávkou 0,20 € a zvýšiť ju môžete až na neuveriteľných 100 €. Video automat je vybavený 1000 mincovým jackpotom, ktorý môžete získať, ak si vytočíte 5 Wild symbolov. Príbeh 300 Shields vás prenesie na bájnu Spartu, pretože je založený na filmovom trháku 300. Hracie automaty 300 Shields zvýšujú svoju popularitu hlavne vďaka gigantickému 300 násobnému multiplikátoru v bonusovej hre. Hlavným rysom automatu 300 Shields je bitka v Bonusovej hre shields. Tá sa aktivuje vtedy, ak si vytočíte 3 alebo viac symbolov spartského štítu kdekoľvek na 5 valcoch. Získate tak 5 voľných roztočení a všetky výhry, v ktorých bude zakomponovaný symbol Sparťana, budú dvojnásobné. Ak počas bonusovej hry shields padne na valcoch opäť symbol štítu - zvyšuje sa sparťanský multiplikátor pre výhry až na neuvetiteľný max. 300 násobok.

Detaily Bonusovej hry Shields:

  • Vytočte si 2 alebo viac štítov a získate druhú sériu 5 voľných otočení a všetky výhry sa budú nasobiť 5x sparťanským multiplikátorom.
  • Vytočte si 6 alebo viac štítov a získate tretiu sériu 5 voľných otočení a všetky výhry sa budú nasobiť 25x sparťanským multiplikátorom.
  • Vytočte si 12 alebo viac štítov a získate tretiu sériu 5 voľných otočení a všetky výhry sa budú nasobiť mega 300x sparťanským multiplikátorom.

Najlepšie je, že funkciu shields môžete znovu spustiť vždy, keď si vytočíte 3 alebo viac symbolov sparťanského štítu. Za každé 3 štíty získate ďalších 5 voľných otočení. Možnosť 300x multiplikátora nie je bežné u všetkých online video automatov, takže online hracie automaty 300 Shields zadarmo sú v tomto ohľade výnimočné. Hral som túto hru viac krát a hoci som nemal šťastie na 300x multiplikátor, výhry pri 25x multiplikátore boli fakt veľmi štedré. Odporúčame vám hrať s nízkymi stávkami, takže nemusíte svoj rozpočet rýchlo rozhádzať, naopak, aj pri nízkom vklade do hry môžete získať skutočne vysokú výhru.

Hracie automaty v top kvalite zadarmo i za peniaze

300 Shields a iné kasíno hry nájdeš v licencovaných európskych kasínach pod hrou alebo na boku stránky. Nezabúdaj, že sa jedná o hazardnú hru a preto hraj zodpovedne.

300 Shields je k dispozícií v licencovaných online kasínach, ktoré nájdeš v bočnom menu.

Info o Hracom Automate

Title 300 Shields
Game Platform Microgaming
Bet Levels 1
Theme Based on the comics "300"
Technology Flash
Rows 3
Reels 5
Reel Type Video slot reels
Lines 25
Game Features Gamble Feature
HD No
Ways to Win 5
Free Spins Yes
Coin Values 0.01
3D No
Jackpot No
Wheels 5
Graphics 4/10
Sound Effects 3/10
Entertainment 5/10
Game Library GameHub
Game Automaty Hry Zadarmo